• info@gastech.com.tr
  • +90 216 465 14 75

PTZ Korrektör

PTZ Hacim Düzelticiler

CMK-03 hacim düzeltici, MID direktifinin gereksinimlerini tam olarak karşılayan modern, yüksek sınıf pille çalışan bir ölçüm ve faturalama cihazıdır. Benzersiz gereksinimlerini, küresel pazarlarda satılan cihazlarımızın çözümlerinden edinilen deneyimle birleştirir. Hesaplayıcı, gaz ölçümü, basınç düşürme ve ölçüm istasyonlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Puls biçiminde ölçülen hacim hakkında bilgi sağlayan herhangi bir gaz sayacı (örneğin rotor, türbin, ultrasonik) ile birlikte çalışabilir. CMK-03, harici güç kaynağı olan pille çalışan ana korrektördür. Takılı piller, minimum 6 yıl boyunca sürekli, bakım gerektirmeyen ölçüm ve veri kaydı sağlar.
 
CMK-03, tip 1 bir gaz hacmi dönüştürücüsüdür, yani basınç ve sıcaklık dönüştürücüleri, gaz sayacından darbe / hacim girişi ve ölçülen gaz hacmini Vb (normal) temel koşullarına dönüştürmek için algoritmalarla donatılmış eksiksiz bir ölçüm sistemidir.
 
CMK-03, teknolojik, ölçüm ve kontrol amaçları için gerekli birçok ek girişi içerir. Bunlar, diğerleri arasında şunları içerir:
 
LFb, LFc kontrol girişleri
Enkoder girişi,
Namur standardında HF verici girişi,
Harici CPC-03 teknolojik basınç vericileri için çift ExtCPC girişi,
OUT ikili sinyal çıkışları,
Namur standardında iki IN girişi içeren ikili giriş sinyali IN.
CMK-03 dönüştürücü, RS-GAZ2 standardındaki üç bağımsız iletişim portu aracılığıyla okunur ve çalıştırılır: COM1 ("Tuchel / OPTO-GAZ") ve COM2 ve COM3 (şerit).
 
Alüminyumdan yapılmış muhafaza dayanıklılık, direnç ve IP66 / 67 yüksek derecede koruma sağlar. Sınırlayıcılı menteşeli kapak, ergonomik bağlantı terminallerine ve cihazı besleyen bataryalara kolay ve rahat erişim sağlar.
 
Kapak, klavye, OPTO-GAZ bağlantı noktası ve RS-GAZ2 (Tuchel) konektörlü bir LCD ekrana sahiptir. Muhafaza tabanına iki adede kadar dahili basınç vericisi P1 ve P2 yerleştirilmiştir. P1 dönüştürücü, bir kabloyla kalıcı olarak bağlanan harici bir versiyonda da mevcuttur. Muhafazanın tabanındaki ekranlı kabloların montajı için uyarlanmış metal rakorlar, cihazın ve devrelerin elektromanyetik parazitlere karşı direncini artırır.
 
CMK-03, tüm sıcaklık aralığında okunabilen bir LCD ekran ve sezgisel bir grafik-metin menüsü ile donatılmıştır. Ekran arka ışığı, düzelticinin ana pillerinden bağımsız olarak ek bir pil ile sağlanır.