+90 216 465 14 75 [email protected]

KURUMSAL

         

Hakkımızda

       Dünya genelinde enerji sektöründe, doğalgazın kesintisiz ve güvenli olarak iletilmesi, depolanması ve kullanılması için ekipmanların tasarımı, üretimi ve temini alanında faaliyet gösteren bir şirketiz. Ana ürün gruplarımız, filtrasyon, regülasyon, ölçüm ve kontrol sistem ekipmanlarıdır. Geniş ürün yelpazesi, kalite, fiyat, teslim süresi ve satış sonrası hizmetlerimizin üstünlüğü ile dünyada rekabetçi bir Türk şirketiyiz. Gastech genç bir şirket olmakla birlikte, uzman kadroları ve teknolojik yeterliliği sayesinde geniş bir deneyime sahiptir. 

 

Misyon

Gastech, güvenli ve kesintisiz doğalgaz arzını sağlamak amacıyla , filtrasyon, regülasyon, emniyet ve kontrol ekipmanlarını tasarlamak, üretmek ve satmak konusunda küresel düzeyde faaliyet gösteren lider bir şirkettir.

 

Vizyon

Gastech, doğalgazın iletimi ve kullanımı için mümkün olan en teknolojik, en kaliteli, en rekabetçi ürün ve hizmetlerin sağlanmasında uluslararası düzeyde lider bir şirket olmak, tüm tarafların beklentilerini en yüksek düzeyde karşılamak, süreçlerinde sürekli iyileştirmeler yapmak için çalışıyor ve çalışacaktır.